Stajyer - Elginkan Holding A.Ş. (Elginkan Topluluğu Şirketleri)

CV gönderirken dosya isminde türkçe karakter, boşluk ve özel karakter olmayacak şekilde gönderilmelidir.

Elginkan Holding A.Ş. - Holding Şirketler Grubu

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu köklü geçmişi, kurumsal geleneği, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir.

Elginkan Topluluğu; çalışanları ile birlikte, Topluluk Şirketlerini önce Avrupa, daha sonra dünya şirketleri haline getirmeyi, Türk ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve toplum kültürü normlarında kıymet yaratarak EBEDİ MÜESSESE olmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusundaki “Önce İnsan” ilkemiz; İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Stajyer

Elginkan Topluluğu Şirketleri

02.01.2019

İş Tanımı


Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu köklü geçmişi, kurumsal geleneği, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir.

Elginkan Topluluğu Şirketlerinde staj yapan öğrenciler akademik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatını yakalamaktadırlar. Aynı zamanda Topluluk kültürünü tanıma şansına sahip olan gençler, Elginkan ailesinde kalıcı olabilmek için gereksinim duyacakları nitelikleri geliştirme olanağına da sahip olurlar.

Staja Kabul Edilecek Öğrencilerde Aranan Şartlar;
 
Elginkan Topluluğu Şirketlerinde staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması,  4 yıllık fakültelerin 3. veya 4. sınıfını bitiriyor olmaları başvuru yapabilmeleri için ön şarttır.

Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ise 1. ya da 2. sınıf farkı gözetmeksizin başvuru yapabilirler.

Teknik veya Meslek Lisesinde okuyup staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler ise bireysel olarak şirketlerimize başvuru yapabilirler

Daha önce şirketimizde staj yapmış öğrencilere ikinci bir staj imkanı sağlanamamaktadır.

Başvuru Değerlendirme Süreci:
 
01 Mart – 31 Mart tarihleri arasında yapılan başvurular uzmanlarımızca incelendikten sonra uygun görülen stajyer adayları ile mülakatlar yapılacaktır.

Staj başvuruları Nisan ayının son haftasında sonuçlandırılır ve başvuru sonuçları adaylara e-mail yoluyla bildirilir.

Sağlanan Olanaklar
 
Öğle yemeği ve ikametlerine göre Manisa Şirketlerimizde servis olanaklarından yararlanırlar.

Staj yaptıkları süre için öğrencilere minimum asgari ücretin %30'u maaş olarak ödenir.

Pozisyon Seviyesi: Eleman
Çalışma Şekli: Stajyer
Çalışma Yeri: Elginkan Topluluğu Şirketleri
Deneyim Süresi: 1 - 5
Son Başvuru Tarihi: 31.12.2019